Fairways and Blue Water
Fairways and Blue Waters Welcome You!!!
 

Fairways כחול המים Boracay

Fairways and Blue Water - Overview (Fairways and Blue Water)

Fairways ו Bluewater Boracay הוא מלון accreditted 5-star כי הוא בטוח לפנק אותך עם ספא מאריס ואת האוכל גורמה ואפילו ארוחת ערב חוף מיוחד אם אתם במצב רוח רומנטי. Fairways ו Bluewater Boracay יש המושלמת לבן חוף ובריכות שחייה גדולה, אין אף פעם לא צריך לעזוב את הנופש שלנו כדי ליהנות מחופשה מרגיעה באמת על Boracay איילנד.

fairways and Bluewaters uppern viewfairways and Bluewaters front view

Fairways ו Bluewater Boracay הוא מגרש הגולף היחיד על האי של Boracay ו נחשב לאחד הקורסים הפופולריים ביותר בפיליפינים. עם זאת fairways ו Bluewater לא לשרת גולפאים בלבד, אבל בברכה משפחות, זוגות או קבוצות של חברים.

Fairways and Blue Water - Rooms / Accommodaton (Fairways and Blue Water)

Fairways ו Bluewater Boracay הוא מגרש הגולף היחיד על האי של Boracay ו נחשב לאחד הקורסים הפופולריים ביותר בפיליפינים. עם זאת fairways ו Bluewater לא לשרת גולפאים בלבד, אבל welAll של פרויקטים אינספור שלה העיצוב הם נפלאים מלון Bora Bora בצרפתית פולינזיה, Ritz-Carlton בקליפורניה מלון דיסנילנד, כל השמות האחרים. Fairways & Bluewater, וילה כל מראות את קסמיה נוסטלגי פרטים המצועצע של בתי האבות הפיליפינים. עוצב על ידי Wimberly אליסון טונג & גו (WAT & g) ניופורט ביץ 'בקליפורניה, את fairways הנופש Bluewater וילות יוקרה לעמוד בתור אחד מציוני הדרך האדריכלית של אתר הנופש. WAT & G היא אחת החברות המובילות בעולם העיצוב האדריכלי המתמחה בתכנון בתי מלון הנופש. מגיעים למשפחות, זוגות או קבוצות של חברים.

Fairways and Bluewaters Mulligan bedFairways and Bluewaters Balaihara sofa relaxation

Fairways and Blue Water - Type of Rooms:

 • מאליגן (fairways ומים כחולים) / זוגי כפול

  Balaihara (fairways ומים כחולים) חדר רגיל

  Superior Deluxe Room

  רויאל חדר דלוקס

  Ysabel על חדר של וילה (fairways ומים כחולים) רגילה

  חדר שינה

  שני חדרי שינה

fairways & bluewater ysable on villasfairways and blue water deluxe room two beds

Fairways and Blue Water - Restaurant and Facilities: (Fairways and Blue Water)

fairways and blue water pirates den fairways and bluewater golf

 • דן פיראטים של (fairways כחול מים) מאורת פיראטים של המועדון מטפל הסימון וסיוע Checkout, מספק מידע, המשחק הרשמות גולף למשמרת של חפצי ערך fairways ו Bluewater.

  שודד גריל (fairways כחול מים) מגישה מבחר של מאכלים בינלאומיים וחטיפים לבבי לאורך כל היום. Fairways ו Bluewater מציע גם ברורים, תערובת טרייה, בריאה המועדפים בגריל שהוכנו באופן לשמור על ההורים חוזרת יותר.

  בר Swashbuckler של (fairways כחול מים) אם אתה מחפש מקום לתפוס בירה קרה עם חברים שלך או ללגום מרגריטה קפואה בבית קפה בחוץ, זה לא יכול להיות יותר טוב מאשר בר של Swashbuckler! ב fairways ו Bluewater, הבר מציע גם משקאות צוננים ומרעננים לכל המשפחה. כל לילה, שם הם מבצעים משקה מדהים מחכים לכם!

fairways and blue water spafairways and blue waters adventure

Fairways and Blue Water - Location: (Fairways and Blue Water)

Fairways אורח Bluewater יכול לקחת טיסות מסחריות מועדות או Kalibo או ישר Caticlan ממנילה בתוך פחות משעה. אוטובוסים airconditioned פרטי ואז לטפל האורחים fairways & Bluewater דרך לרכוב על נופי כדי Caticlan. מ Caticlan, fairways ואורחים Bluewater יכולים להירגע הבלעדית ברוכים מרכז בזמן ההמתנה הסירה המעבורת של הנופש ו / או יאכטה - המוצבים בנמל Caticlan לשימושו הבלעדי של כל האורחים fairways ו Bluewater.

Fairway and blue water beach resort vicinity map in Boracay island

 

About Boracay (Fairways and Blue Water)

בעת הנסיעה דרך 7107 האיים של הפיליפינים, תמצאו טבע ונוף מהמם כמו Boracay (fairways כחול מים), זה לא קשה אבל יש אי אחד שבולט אבל Boracay (fairways כחול מים). ב Boracay (fairways כחול מים) ניתן למצוא אבקת ארבעת הקילומטרים של טלק לבן חוף חולי, מי טורקיז כחול הנוף הרומנטי. Boracay (fairways כחול מים) ממוקמת בקצה הצפון מערבי של Panay האי ניתן להגיע רק באמצעות סירה. בגלל היופי הטבעי שלה, את האי של Boracay (fairways כחול מים) הוא חוף העליון באסיה. Boracay (fairways כחול מים) ידוע גם בשם שער לגן עדן.

שני (2) ק"מ מעל קצה מערב Panay איילנד באזור Visayan מערבי של הפיליפינים היא Boracay (fairways כחול מים) האי של הפיליפינים ממוקם כ 345 ק"מ (200 ק"מ) דרומית למנילה. זה תשעה קילומטרים על פני 2,563.86 דונם (1038 דונם). בנקודה הצרה ביותר שלה Boracay (fairways כחול מים) הוא רק קילומטר אחד רחב.עונות Amihan ו Habagat מזג האוויר ב Boracay (fairways כחול מים) הוא בדרך כלל את דפוסי מזג האוויר. Amihan פירושו רוח צפונית קרירה, ו Habagat פירושו המערבית או הרוח דרומית מערבית; המונסון מערב לדרום. העונה Amihan מתאפיין בטמפרטורות מתונות, כמות המשקעים קטנה או לא, ואת הרוח השורר ממזרח. העונה Habagat מאופיין במזג אוויר חם ולח, גשמים כבדים תכופים, וכן הרוח השורר ממערב.

Amihan דפוס Habagat עונתית היא לעבור בכיוון הרוח שבו הוא האינדיקטור המרכזי ב Boracay (fairways כחול מים). Boracay (fairways כחול מים) יהיה במרקם מזג אוויר Habagat למשך שארית השנה ואת תבנית מזג האוויר Amihan מן מתישהו בחודש ספטמבר או אוקטובר מתישהו במאי או ביוני. תאריכים אלו עשויים להשתנות בשנים בודדות, אם.

טרופי סופות יכול להשפיע Boracay (fairways כחול מים) בכל עת של השנה, אך סביר להניח שנראה בעונה Habagat. היום הטמפרטורות על Boracay (fairways כחול מים) בדרך כלל נע בין 77-90 מעלות (25-32 מעלות צלזיוס) מתחילת העונה Amihan לתוך בפברואר או מרץ, ולהגדיל ל-F ° 82-100 (28-38 ° C) טווח עם תחילתה של העונה Habagat. בתקופות הסופה הטרופית ב Boracay (fairways כחול מים), הטמפרטורה יכולה לרדת אל מתחת 68 מעלות (20 מעלות צלזיוס).

שבט Ati היה את המתיישבים הראשונים של Boracay (fairways כחול מים). Boracay (fairways כחול מים) הפך למחוז עצמאי ב -25 באפריל 1956 במסגרת Aklan פרובינציה. התיירות החלה להתפתח Boracay (fairways כחול מים), ואת האי הפך פופולרי עם תרמילאים בשנת 1980 ידועות בעבר זה לא היה עד 1970.Boracay (fairways כחול מים) האי היה לפני שנים רבות היטב שמרו בסוד, כמעט ברכושנות כך שרק מעטים ידעו על קיומו. כאשר צוות הסרט הזר בטעות "גילה" זה גן עדן האי, זה היה רק בשנות ה -70. אחרים כתב ספר, שכלל ביקורות נלהבות של Boracay (fairways כחול מים), אשר שינו את הקצב של האי מזו של להיות סוד שקט כדי להיות בסופו של דבר הצביעו כבעלי החוף הכי טוב בעולם.

Boracay (fairways כחול מים) היא תופעה מאז Aklan עבור תיירים רבים הוא נרדף על Boracay (fairways כחול מים); למעשה, רבים יותר לדעת על Boracay (fairways כחול מים) מאשר Aklan באותה עונת שיא, כמה Boracay. האוכלוסייה (fairways כחול מים) של האי עשוי להתנפח ל -20,000. מילה על Boracay (fairways כחול מים) האי הוא הוסיף בונוס עבור הנוסע המורשת עייף.

Boracay (fairways כחול מים) האי נמצא בשליטה המינהלית של התיירות הפיליפיני הרשות בתיאום עם הממשלה המחוזית של Aklan כוללת של barangays Manoc-Manoc, Balabag, ו Yapak (3 מתוך 17 barangays המרכיבות את העירייה של המלאי).

Boracay (fairways כחול מים) האי הגיע לתשומת לב בינלאומית בשנת 1980, כאשר תרמילאים באירופה, בעיקר גרמניה, כתב על האי הזה אידילי של ים סין הדרומי אף Boracay (fairways כחול מים) היה ידוע דייגים חלק מאדמתה בבעלות על ידי תושבי חוץ. האופה באנגלית על Boracay (fairways כחול מים) האי הוא אחד המפעלים התיירות של הבכור. Boracay (fairways כחול מים) יכול להתגאות חמש התאמות כוכב גולף עד סוף שנות ה -80, בתי השאר רבים היה נבנה בסוף המאה. הוא נבחר כאחד החופים הטובים ביותר בעולם בשנת 1990 ושוב בשנת 1996 כמספר העולמות אחד חוף טרופי.

חול לבן חוף היא Boracay (fairways כחול מים) של האטרקציה המרכזית, על Boracay (fairways כחול מים) של האגף הדרומי, פנינה של טבע המשתרעת על כ - ארבעה קילומטרים, שבו רוב של

הסלעי ובכפוף זרמים מסוכנים הוא בצפון, בעיקר בעונת הגשמים. Boracay (fairways כחול מים) שוניות להפוך את האי לקפוץ אידיאלי את הצבע של צוללנים או snorkelers נלהב.

מזונות טריים הים ניתן למצוא בו ניתן לבשל ממש שם או הביא אחד שבו הוא שוהה עבור אלה על תקציב הכלכלה ללכת Boracay (fairways כחול מים) talipapa, או Boracay (fairways כחול מים) בשוק פתוח. אבל Boracay (fairways כחול מים) האי יש הרבה מסעדות קייטרינג לכל טעם. Boracay (fairways כחול מים) יש ציוד לספורט מים, כמו גם שיעורי צלילה ואת הרוח גלישה.

התיירות ב Boracay (fairways כחול מים) נמצאת בשיאה בעונה Amihan גם בגלל הרוח שלה הדפוס מזג האוויר. הרוח נושבת הרווחת ממזרח Boracay (fairways כחול מים) במהלך Amihan. את המים Boracay (fairways כחול מים) וייט ביץ 'הוא לעתים קרובות מזוגגות חלקה. הילס בקצוות הצפוני והדרומי של Boracay (fairways כחול מים) ערוץ האי ואת הרוח העונה Amihan מהצד המזרחי של האי; Boracay (fairways כחול מים) Bulabog ביץ בחלק המרכזי של הצד המזרחי של האי הופך המים מוגנת שונית-off אידיאלי כי החוף של גלישת רוח למטוס עפיפון / עפיפון גלישה.סוגים מלון מפואר לתקציב וחדרי הספרטני הם מספר סוגי לינה פזורים בכל רחבי Boracay (fairways כחול מים) איילנד. לאורך חוף לבן, מיקום מצוין לעתים קרובות ביחס Boracay (fairways כחול מים) שלוש תחנות הסירה, אף תחנות הם כבר לא בפעולה. Boracay (fairways כחול מים) תחנה 2 הוא בערך במרכז החוף, עם Boracay (fairways כחול מים) תחנות 1 ו -3 בהתאמה בערך באמצע הדרך לצפון הקצה הדרומי של Boracay (fairways כחול מים) איילנד. Boracay (fairways כחול מים) תחנה 3 באזור הוא שם את רוב לינה זול ממוקמים, תוך Boracay (fairways כחול מים) Station 2 מיועד לאלה שרוצים להיות בתוך הקרבה של הסורגים. Boracay (fairways כחול מים) תחנה 1, בינתיים, היא איפה אתה יכול למצוא את אירוח מבודדים יותר, מציע שקט ושלווה לאלה מחפש הפוגה מן הרגיל פעולה וגדוש Boracay (fairways כחול המים) סצנה הלילה.

Boracay (fairways כחול מים) התאמות האי נע בין עפר זול מפוארים. כל מפואר וכמה הנופש במלון בסדר יש Boracay שלה (fairways כחול מים) סוויטה חדר, Boracay (fairways כחול מים) חדר פרטי, Boracay (fairways כחול מים) ירח דבש חדר, Boracay (fairways כחול מים) ההנהלה חדר, Boracay (fairways ומים כחולים) חדר משפחה, Boracay (fairways ומים כחולים) חדר סופריור, Boracay (fairways ומים כחולים) חדר רגיל, Boracay (fairways ומים כחולים) חדר זוגי, Boracay (fairways ומים כחולים) חדר טריפל, Boracay (fairways ומים כחולים) חדר לארבעה, Boracay (fairways ומים כחולים) לים חדר תצוגה, Boracay (fairways ומים כחולים) צפה חדר גן, Boracay (fairways ומים כחולים) חדר חוף הים, Boracay (fairways ומים כחולים) סוג בונגלו החדר, Boracay (fairways ומים כחולים) חדר Aircon, Boracay (fairways ומים כחולים) חדר מאוורר, Boracay (fairways ומים כחולים) חדר השינה, Boracay (fairways ומים כחולים) חדר חולף, Boracay (fairways ומים כחולים) Backpacker החדר, Boracay (fairways כחול מים) חדר עם מטבח, Boracay (fairways כחול מים) בית וכל סוג של אירוח מפוברק. Boracay (fairways כחול מים) לתקופה תמחור השיא הן תקופות של תיירות כבד (בדרך כלל כולל חג המולד / ראש השנה, חג הפסחא / השבוע הקדוש, ואת הסינית תקופות השנה החדשה).

רוב Boracay (fairways כחול מים) בתי המלון ואתרי הנופש רמות מחירים עונתית, עם מחירי שיא עונתי בדרך כלל בד בבד עם תאריכים עונה Amihan. Boracay (fairways כחול מים) יש עודף של 350 Boracay (fairways כחול מים) החוף resorts מציע יותר מ -2,000 חדרים החל באיכות מהכוכב וחמש כדי התאמות בתקציב, ולכן תיירים בטוח למצוא מה שהם מחפשים. Boracay (fairways כחול מים) מציעה מגוון רחב של מסעדות, ברים, פאבים, ומועדוני לילה. פעילויות פנאי זמינה ב Boracay (fairways כחול מים) כוללות צלילה, שנירקול, גלישת רוח, פנסיון עפיפון והרפיה החוף. Boracay (fairways כחול מים) הוא האתר של עולמי-18-72 חור כמובן גולף נקוב עוצב על ידי גרהאם מארש.

Boracay (fairways כחול מים) יש שני נמלי התעופה המשרתים, הבינלאומי Kalibo התעופה Kalibo די קרוב Boracay (fairways כחול מים) ו גודופרדו פ ראמוס התעופה (המכונות "שדה התעופה Caticlan" כפי) ב Caticlan, 30 דקות בסירה טרמפ Boracay (fairways כחול מים).

סטרונג רפובליקה ימית כביש (SRNH) עובר דרך Caticlan המהווה את החלק המערבי של Boracay (fairways כחול המים), עם מעבורות המכונית מ Roxas, מזרחי עגינה מינדורו בנמל המזח Caticlan.

מוטורי-tricycles לאורך הכביש הראשי של Boracay (fairways כחול מים) או על ידי הליכה לאורך החופים של Boracay (fairways כחול מים) הם שני המצבים העיקריים של תחבורה. לאורך Boracay (fairways כחול מים) דרך חוף הים, Pedicabs זמינים גם עבור הובלה. Boracay (fairways כחול מים) אמצעי תחבורה אחרים כוללים אופני הרים, quadbikes ואופנועים, כל אשר ניתן לשכור.

bancas ממונע paraws שיט זמינים להשכרה לחקור סביב Boracay (fairways כחול מים) החוף של האי. סביב Boracay (fairways כחול מים) האי הם הבוציות Outrigger הם המראות הנפוצים במימי. הנוסעים יכולים לשבת על פלטפורמה טרמפולינה בין Outrigger תומך paraw הפלגה היא סירה בעלת גוף צר עם outriggers או הצדדים. אלה הם מהר מאוד את הרוח ב Boracay (fairways כחול מים), אבל יכול להיות מסורבל עבור מלחים מנוסים.

אירועים מרגשים

אסיה, גלישת רוח, סיור, עם שבוע Boracay (fairways כחול מים) הבינלאומי כיף הלוח גביע בתחרות הנערכת בדרך כלל ב Bulabog ביץ ', Boracay (fairways כחול מים) בחודש ינואר הוא אחד המקומות תחרותי.

כל ינואר ב Boracay (fairways כחול מים) Kalibo על הסמוך Panay איילנד, הידוע Ati-Atihan הפסטיבל מתקיים. בדרך כלל בשבוע השני או השלישי של ינואר, פסטיבל Ati-Atihan הרבה יותר קטן הוא חגג על Boracay (fairways כחול מים).

אירוע פריסבי כבר שנערך מדי שנה מאז 2003, בדרך כלל בתקופת הקיץ, Boracay (fairways כחול מים) פתח אסיה ביץ Ultimate Tournament.

לוקיישן היסטוריה

AKLAN שם Boracay (fairways כחול מים) ממוקמת בין קווי הרוחב 11 ° '30 "N ו 12 ° 01' 00" 09 N, ואורך 121 ° 50 '00 "E ו 122 34 °' 45" E, האי Aklan של Boracay (fairways כחול מים) כמו לסגור Capiz כדי Boracay (fairways כחול מים) מניות החוף הצפוני של האי המשולש Panay בערך כמו laso האי של Boracay (fairways כחול מים). למעלה משליש הארץ הוא הררי, אך Boracay (fairways כחול מים) באי יש כמה, עם שיתוף אגפו המערבי של Aklan Cordillera גבוהה המחלק את המחוז מ אנטיק המקורב Boracay (fairways כחול מים) וכן. הדרומי מוקף Cordillera המרכזי של Panay איילנד שם Boracay (fairways כחול מים) נמצא, המשותף לכל המחוזות של Capiz ו Iloilo. הפסקה Cordillera ב Nabas מאפשר מעבר Pandan, עתיקות ואת המעבר אחרים עבור Boracay (fairways כחול מים). בשפלת מוגבלות ברצועה צרה שמתחיל מן החוף והוא משתרע על הגבעות, הרחב ביותר הם floodplains הנהרות Ibajay (30 ק"מ) ו Aklan (60 ק"מ), שני של חמשת הנהרות הגדולים בפרובינציה בזמן Boracay (fairways כחול מים) האי הוא כמו נעל. הנהרות ריק לתוך Sibuyan הים. נהרות אחרים הם Tangalan, Jalo ו טאלון.

תחילת של Aklan כאזור התיישבו לפני Boracay (fairways כחול מים) היה ידוע הוא אפוף אגדה וטוען היסטוריים מזויפים מתועד. קשה למצוא עדויות על האי, Boracay (fairways כחול מים) עם בואו של הספרדים. בשנת 1566, האוגוסטינית פריי מרטין דה ראדה החלו evangelizing Panay האי כולל Boracay (fairways כחול מים) החוף, שם הוא הטיף את הבשורה ב-ay פאן, Capiz, Boracay (fairways כחול מים) עצמה ב Dumangas. עם זאת, הם המשיכו לעבוד המיסיונרית שלהם Boracay (fairways כחול מים) ו Panay וב 1581 Kalibo evangelized כולל Boracay (fairways כחול מים) ו ב 1596, היו Ibajay. שני אזורים במיוחד Boracay (fairways כחול מים) ההתנחלויות אסטרטגי משום הם היו ליד הפה של הנהרות הגדולים של Aklan, נתיב המים נוח חודר הפנימי של האי ואת קו החוף של Boracay (fairways כחול מים).

Aklan ו Boracay (fairways כחול מים) השתתפו המהפכה נגד ספרד, כאשר גנרל פרנסיסקו קסטילו, אשר תרם את הונו מצא העיתונות הלאומי Boracay (fairways כחול מים) עבור Katipunan ו קנדידו IBAN הגיעו Aklan ו Boracay (fairways כחול מים) כדי למצוא פרק של. Katipunan IBAN היה יליד Malinao, Banga ותושב Boracay (fairways כחול מים) ו התיידד אחיו של אנדרס בוניפאציו, Procopio. להיכל Katipunan חזר כדי Boracay (fairways כחול מים) כדי לארגן את Visayas.

הידועים ביותר של Aklan אטרקציות תיירותיות הם: atihan-ATI ו-Boracay (fairways כחול מים) איילנד, הן האטרקציות חדש יחסית למרות הסיפור סיפר על מקורותיה של קישורים Ati-atihan אותה אגדה של הסכם השלום בין. datus Bornean לבין ATI (Ayta) ששלטו Panay איילנד Boracay (fairways כחול מים) האי במאה ה -13, העובדה היא atihan-ATI (שנערך ביום ראשון השלישי של ינואר יעלה בקנה אחד עם חגיגה של ניניו סנטו פטרונו של Boracay (fairways כחול מים)) נרקחה בשנת 1950 כדרך לשפר את התיירות. Boracay (fairways כחול מים) האי לונג איילנד, אבל צר חול לבן הגיע לידיעת המטיילים לגלוש והשמש בסוף שנות ה -70 , על ידי ה -80 האירופים יוזמה היה להגדיר חנות באי Boracay (fairways כחול מים) ועד סוף המאה, התפאר האי Boracay (fairways כחול מים) של חמישה כוכבים resorts, קורס המפרץ, מפעלי קייטרינג לקוחות שונים: מן המשק לתקציב המותרות תייר, ולאחר שורה של מסעדות המשרתת את המטבח של העולם:. מ האיים הילידים, כדי יפנים וסינים, כדי אסיה כדי קונטיננטלית, ומה יש לך שתי אטרקציות לבדו להביא ביותר של דולר התיירות יורו כדי Boracay (fairways כחול מים) בעיר העירונית של Aklan.

ב Kalibo ו Boracay (fairways כחול מים) בשנה 1581, האוגוסטינים הקימה המשימה. בשנת Kalibo ו Boracay (fairways כחול מים) בשנה 1680, נבנה קהילה תחת סנגור של סן חואן Bautista ואז, את אתר העיר היה ב Barrio Laguinbanwa ב Numancia, כשני קילומטרים רחוק מאתר הנוכחי של Kalibo ו Boracay (fairways כחול מים).

בשנת 1947, לאחר מלחמת העולם השנייה, גבריאל מ 'רייס, הארכיבישוף של סבו ומאוחר יותר מנילה, באופן אישי לקח בידו לשחזר ולאחר שיפוץ הכנסייה באזור שונים, כולל Boracay (fairways כחול מים). Boracay (fairways כחול מים) הכנסייה נפגע ברעידת אדמה ב 14 יוני 1990 מדידה של 7.1 בסולם ריכטר פגעה באי Boracay (fairways כחול מים) בשעה 15:41, מוקד הרעש היה ממוקם 11.34North של Boracay (fairways כחול מים) הרוחב; 122.10 המזרח של Boracay (fairways כחול מים) ואורך. Philvocs דיווחו 15 ק"מ עומק כפי שחושב.

 

This is a travel agent website
All Rights Reserved © Copyright Thursday, 11 November 2010, 03:45 AM MST